Ile trwa uzyskanie pozwolenia na budowę domu? Budowa wiosną
2017/09/06 Dział ogólny

Ile trwa uzyskanie pozwolenia na budowę domu? Budowa wiosnąBudowa domu to bardzo złożony proces, zaczynający się od złożenia wniosku o pozwolenie na budowę domu. Powszechnie inwestorzy myślą, iż następnego dnia po zakupie działki pod budowę domu mogą już rozpocząć prace, niestety przed nami jeszcze długa droga administracyjna.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Domy MdM Mieszkanie dla Młodych MdM 2017
2017/08/04 Dział ogólny

Domy MdM Mieszkanie dla Młodych MdM 2017Rok 2014 przyniósł wprowadzanie przez rząd programu Mieszkanie dla Młodych. Przeznaczony został on dla osób, które zamierzają kupić pierwsze w życiu lokum, zaś pomoc przybrała formę dofinansowania do wkładu własnego. W latach 2014-2018 skarb państwa udzielił wsparcia w wysokości ponad 3,5 miliarda złotych. Czas trwania programu przewidziany jest na okres od 1 stycznia 2014 roku do 30 września 2018 roku.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu z prefabrykatów
2017/08/02 Dział ogólny

Budowa domu z prefabrykatówBudowa domu z prefabrykatów, cieszy się duża popularnością w Europie Zachodniej, lecz Polakom nadal brakuje zaufania do tej technologii. Budowa domu z wielkowymiarowych gotowych elementów prefabrykowanych to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Czym jest prefabrykat? Czy budowa domu z prefabrykatów się opłaca? Ile trwa budowa domu z prefabrykatów? Zapraszamy do przeczytania artykułu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dom murowany czy dom szkieletowy? Zalety i koszty obu rozwiązań.
2017/07/26 Dział ogólny

Dom murowany czy dom szkieletowy? Zalety i koszty obu rozwiązań.Wybór rodzaju konstrukcji, materiałów budowlanych i wykończeniowych będzie determinować jego trwałość. Które rozwiązanie jest lepsze? Lepiej wybrać gotowy projekt domu murowanego czy szkieletowego? Na te i inne pytania odpowie nasz dzisiejszy artykuł, lecz jedno jest pewne – zawsze wybieraj sprawdzone, staranne i fachowe wykonawstwo, ponieważ to właśnie ono decyduje o efekcie finalnym.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu systemem gospodarczym - wady i zalety
2017/07/19 Dział ogólny

Budowa domu systemem gospodarczym - wady i zaletyGotowy projekt domu jednorodzinnego już wybrany? Świetnie. Teraz nadszedł czas na jego realizację. W ostatnim artykule omówiliśmy, jakimi metodami możemy wcielić go w życie. Zaś w tym szczegółowo prześwietlimy wady i zalety budowy domu systemem gospodarczym. Szacuje się, iż niemal 50 % inwestorów bierze kredyt na realizację gotowy projekt domu jednorodzinnego, dlatego też szukamy oszczędności, aby wysokość kredytu była jak najmniejsza.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka26

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to aby ułatwić ci zadanie. Nie musisz przeglądać tysiąca portali biur architektonicznych, wszystkie projekty gotowe domów zebraliśmy na jednej stronie. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domów jednorodzinnych, domy parterowe i z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej i drewnianej.

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT