Domy MdM Mieszkanie dla Młodych MdM 2017
2017/08/04 Dział ogólny

Domy MdM Mieszkanie dla Młodych MdM 2017Rok 2014 przyniósł wprowadzanie przez rząd programu Mieszkanie dla Młodych. Przeznaczony został on dla osób, które zamierzają kupić pierwsze w życiu lokum, zaś pomoc przybrała formę dofinansowania do wkładu własnego. W latach 2014-2018 skarb państwa udzielił wsparcia w wysokości ponad 3,5 miliarda złotych. Czas trwania programu przewidziany jest na okres od 1 stycznia 2014 roku do 30 września 2018 roku.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu z prefabrykatów
2017/08/02 Dział ogólny

Budowa domu z prefabrykatówBudowa domu z prefabrykatów, cieszy się duża popularnością w Europie Zachodniej, lecz Polakom nadal brakuje zaufania do tej technologii. Budowa domu z wielkowymiarowych gotowych elementów prefabrykowanych to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Czym jest prefabrykat? Czy budowa domu z prefabrykatów się opłaca? Ile trwa budowa domu z prefabrykatów? Zapraszamy do przeczytania artykułu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dom murowany czy dom szkieletowy? Zalety i koszty obu rozwiązań.
2017/07/26 Dział ogólny

Dom murowany czy dom szkieletowy? Zalety i koszty obu rozwiązań.Wybór rodzaju konstrukcji, materiałów budowlanych i wykończeniowych będzie determinować jego trwałość. Które rozwiązanie jest lepsze? Lepiej wybrać gotowy projekt domu murowanego czy szkieletowego? Na te i inne pytania odpowie nasz dzisiejszy artykuł, lecz jedno jest pewne – zawsze wybieraj sprawdzone, staranne i fachowe wykonawstwo, ponieważ to właśnie ono decyduje o efekcie finalnym.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu systemem gospodarczym - wady i zalety
2017/07/19 Dział ogólny

Budowa domu systemem gospodarczym - wady i zaletyGotowy projekt domu jednorodzinnego już wybrany? Świetnie. Teraz nadszedł czas na jego realizację. W ostatnim artykule omówiliśmy, jakimi metodami możemy wcielić go w życie. Zaś w tym szczegółowo prześwietlimy wady i zalety budowy domu systemem gospodarczym. Szacuje się, iż niemal 50 % inwestorów bierze kredyt na realizację gotowy projekt domu jednorodzinnego, dlatego też szukamy oszczędności, aby wysokość kredytu była jak najmniejsza.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu - samodzielna czy z wykonawcą?
2017/06/29 Dział ogólny

Budowa domu - samodzielna czy z wykonawcą?Każdy inwestor posiadający gotowy projekt domu, zastanawia się nad jego realizacją. Czy warto rozpocząć budowę domu samodzielnie? A może współpraca z podwykonawcą okaże się lepszym rozwiązaniem? Każda metoda ma swoje plusy, ale również minusy. W dzisiejszym artykule przedstawimy zalety obu rozwiązań, abyś mógł dokonać świadomego wyboru.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2199 zł 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 1999 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2199 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka33

Cena: 1999 zł 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT