Budowa domu energooszczędnego
2017/05/31 Dział ogólny

Budowa domu energooszczędnegoZainteresowanie technologią budowy domu energooszczędnego wzrasta wraz z kolejnymi latami. Dlaczego budowa domu energooszczędnego się opłaca? Czy koszty budowy domu energooszczędnego, są wyższe od klasycznych rozwiązań stosowanych w budownictwie? Jak zbudować dom energooszczędny? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Pozwolenie na budowę
2017/05/22 Dział ogólny

Pozwolenie na budowęJeśli po ostatnich informacjach wiemy już jak sprecyzować nasze oczekiwania i wiemy jak wybrać projekt marzeń lub zdecydowaliśmy się na przygotowanie projektu indywidualnego, warto zagłębić się w dalsze procedury, które na nas czekają. Po sprostaniu wcześniej opisanym formalnościom, pozostaje wystąpienie o pozwolenie na budowę.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jakie formalności czekają nas przed budową domu?
2017/05/22 Dział ogólny

Jakie formalności czekają nas przed budową domu?Posiadając już informacje z poprzednich artykułów dotyczących wyboru odpowiedniego projektu oraz odpowiedniej działki, warto zastanowić się nad kolejnymi etapami, które na nas czekają. O białą gorączkę, mogą przyprawić nas myśli o formalnościach, oczekujących na samym początku naszej drogi, jednak pamiętajmy, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Zastanówmy się, jakie z pozwoleń i uzgodnień należy uzyskać, aby powstał wymarzony dom


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Zalety domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym
2017/05/10 Dział ogólny

Zalety domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowymProjekty domów z użytkowym poddaszem to od lat najchętniej wybierane typy budynków przez Polaków, jest to konsekwencja szeregu zalet, jakie może zaoferować swoim użytkownikom. Domy z poddaszem to interesujące rozwiązanie dla miłośników skosów oraz niebanalnych przestrzeni. Klimatyczne poddasze pozwala na urządzenie cichej sypialni, pokoju dla dziecka oraz gabinetu do pracy co zapewnia bardzo praktyczne rozdzielenie części dziennej oraz nocnej domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak wybrać projekt marzeń
2017/02/08 Dział ogólny

Jak wybrać projekt marzeńJak dobrze wybrać projekt domu marzeń❓ Jakie materiały i urządzenia najlepiej spełnią moje oczekiwania❓ Jaki sposób ogrzewania zastosować❓


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka26

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to aby ułatwić ci zadanie. Nie musisz przeglądać tysiąca portali biur architektonicznych, wszystkie projekty gotowe domów zebraliśmy na jednej stronie. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domów jednorodzinnych, domy parterowe i z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej i drewnianej.

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT