Dom murowany czy dom szkieletowy? Zalety i koszty obu rozwiązań.
2017/07/26 Dział ogólny

Dom murowany czy dom szkieletowy? Zalety i koszty obu rozwiązań.Wybór rodzaju konstrukcji, materiałów budowlanych i wykończeniowych będzie determinować jego trwałość. Które rozwiązanie jest lepsze? Lepiej wybrać gotowy projekt domu murowanego czy szkieletowego? Na te i inne pytania odpowie nasz dzisiejszy artykuł, lecz jedno jest pewne – zawsze wybieraj sprawdzone, staranne i fachowe wykonawstwo, ponieważ to właśnie ono decyduje o efekcie finalnym.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu systemem gospodarczym - wady i zalety
2017/07/19 Dział ogólny

Budowa domu systemem gospodarczym - wady i zaletyGotowy projekt domu jednorodzinnego już wybrany? Świetnie. Teraz nadszedł czas na jego realizację. W ostatnim artykule omówiliśmy, jakimi metodami możemy wcielić go w życie. Zaś w tym szczegółowo prześwietlimy wady i zalety budowy domu systemem gospodarczym. Szacuje się, iż niemal 50 % inwestorów bierze kredyt na realizację gotowy projekt domu jednorodzinnego, dlatego też szukamy oszczędności, aby wysokość kredytu była jak najmniejsza.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu - samodzielna czy z wykonawcą?
2017/06/29 Dział ogólny

Budowa domu - samodzielna czy z wykonawcą?Każdy inwestor posiadający gotowy projekt domu, zastanawia się nad jego realizacją. Czy warto rozpocząć budowę domu samodzielnie? A może współpraca z podwykonawcą okaże się lepszym rozwiązaniem? Każda metoda ma swoje plusy, ale również minusy. W dzisiejszym artykule przedstawimy zalety obu rozwiązań, abyś mógł dokonać świadomego wyboru.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
2017/06/28 Dział ogólny

Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUXPoczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać, wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX z nowej kolekcji „Więcej przestrzeni”. Kategoria obejmuje lukarnę, balkon dachowy, okno balkonowe oraz elementy doświetlające.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Rewolucja na rynku okien do płaskiego dachu - Sferyczny Moduł Szklany VELUX
2017/06/27 Dział ogólny

Rewolucja na rynku okien do płaskiego dachu - Sferyczny Moduł Szklany VELUXFirma VELUX po raz kolejny rewolucjonizuje rynek okien do płaskiego dachu. W kwietniu br. wprowadza na rynek nowość – Sferyczny Moduł Szklany, który doprowadza do pomieszczenia jeszcze więcej światła. Produkt wyróżnia wyjątkowy design, unikalna technologia i zastosowanie zakrzywionego szkła.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2299 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2299 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka26

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT