PROJEKTY INDYWIDUALNE

Na polskim rynku znajduje się bardzo wiele projektów gotowych, ale i tak ciężko jest znaleźć ten właściwy, który w 100% spełni nasze oczekiwania oraz idealnie będzie pasował do naszej działki. Szukasz projektu domu jednorodzinnego dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań, to dobrze trafiłeś! Autorska Pracownia Projektowa „PROJEKTYKA” oferuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej domu jednorodzinnego na indywidualne Państwa zamówienie w bardzo atrakcyjniej cenie.

Dlaczego wybrać projekt indywidualny?

Jeżeli żaden z gotowych projektów nie spełnia w 100 % twoich oczekiwań, to właśnie dla Ciebie wykonamy projekt indywidualny. Jeśli się Państwo dobrze zastanowią , to biorąc pod uwagę wartość całej inwestycji tj. domu jednorodzinnego z działką, wynoszącą co najmniej kilkaset tysięcy złotych, cena projektu indywidualnego i zalet wynikających z jego dopasowania do Państwa potrzeb i działki nie jest już taka przerażająca.Ogromną zaletą projektów indywidualnych, o której nie myślą najczęściej Inwestorzy, są duże oszczędności w materiałach budowlanych; projekt jest wykonywany od podstaw, ma najbardziej optymalne rozwiązania budowlano-konstrukcyjne co pozwala znacznie obniżyć koszty materiałowe

Jeżeli nie chcą Państwo narzekać w przyszłości na na brak funkcjonalności swojego wymarzonego domu a także zaoszczędzić na kosztach budowy  to projekt indywidualny wykonany specjalnie dla Was jest najlepszym wyborem!

 

Etapy projektowe

Pierwszym etapem projektowania jest wykonanie koncepcji architektonicznej, w której zostanie opracowana wstępna wizja budynku: lokalizacja na działce, bryła, układ i liczba pomieszczeń. Do wykonania koncepcji architektonicznej niezbędne jest dostarczenie:

 1. informacje na temat podłączenia do mediów (tj. wod-kan, gaz) oraz rodzaj zastosowanej technologi ogrzewania budynku
 2. decyzja o warunkach zabudowy lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
 3. mapa sytuacyjno-wysokościowa do celów projektowych,
 4. program funkcjonalny,
 5. umowa o sporządzeniu dokumentacji projektowej.

Po zaakceptowaniu przez Państwa koncepcji architektonicznej przystępujemy do opracowania projektu budowlanego.
Na tym etapie opracujemy kompletny projekt budowlany, w skład którego wchodzą:

 1. projekty branżowe (instalacje wod-kan, ogrzewania, wentylacji, elektryczne, przyłącza sanitarne).Wymagane dokumenty:
 2. projekt architektoniczny,
 3. projekt zagospodarowania terenu,
 4. projekt konstrukcyjny,
 5. umowy lub warunki od Gestorów sieci - przyłącza wod-kan, elektryczne, gaz

W międzyczasie uzyskujemy niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę:

 1. decyzję o wyłączeniu gruntu z produkcji rolnej (jeżeli będzie wymagana),
 2. decyzję uzgodnienia lokalizacji zjazdu
 3. inne uzgodnienia wymagane planem miejscowym lub decyzją o warunkach zabudowy.

Gotowa dokumentacja projektowa, którą otrzymają Państwo składa się z 4 egzemplarzy pełnobranżowego projektu budowlanego (wymaganych w celu złożenia wniosku o pozwolenia na budowę). Przygotowujemy dla Państwa także wypełniony wniosek o pozwoleniu na budowę oraz oświadczenia o dysponowaniu nieruchomością na cele budowlane.

PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to aby ułatwić ci zadanie. Nie musisz przeglądać tysiąca portali biur architektonicznych, wszystkie projekty gotowe domów zebraliśmy na jednej stronie. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domów jednorodzinnych, domy parterowe i z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej i drewnianej.

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT