Opis projektu

Ka52 ver.3 to gotowy projekt domu nowoczesnego, o wyjątkowej i niepowtarzalnej kubaturze. Murowana konstrukcja pokryta cienkowarstwowym tynkiem wykończonym drewnianą okładziną w przestrzeniach międzyokiennych, wyróżnia gotowy projekt domu nowoczesnego na tle innych dostępnych na rynku. Dodatkowym jego atutem jest jednostanowiskowy garaż, który dba o praktyczne aspekty całej inwestycji.
Gotowy projekt domu nowoczesnego w strefie dziennej wyróżnia półotwartą kuchnię wyposażoną w spiżarnię. Dodatkowo jadalnia połączona z salonem i bezpośrednim wyjściem na taras daje wrażenie nieograniczonej przestrzeni. Ponadto dużym atutem będzie dodatkowy pokój dla gości, który może służyć również, jako gabinet. Komfortowym i praktycznym rozwiązaniem jest pomieszczenie gospodarcze, które pozwoli nam na przechowywanie narzędzi ogrodniczych, rowerów oraz innych przedmiotów codziennego użytku.
Poddasze w gotowym projekcie domu nowoczesnego przeznaczono jako miejsce relaksu mieszkańców. Znajdziemy tu cztery przestronne sypialnie oraz łazienkę dla mieszkańców. Przestronna garderoba zaplanowana na poddaszu domu o powierzchni blisko 21 m2 pozwoli na swobodne przechowywanie odzieży oraz wielu innych rzeczy. 

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się różnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)
Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

od 229 849 zł netto - stan surowy zamknięty
od 358 402 zł netto - stan deweloperski 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Realizacje projektu

Wnętrza projektu