Opis projektu

Tani w budowie gotowy projekt domu jednorodzinnego Ka80 to wyjątkowa i kompaktowa kubatura utrzymana w nowoczesnym wzornictwie. Dwuspadowy dach oraz murowana konstrukcja, zapewniają trwałość na wiele lat. Dodatkowo jednostanowiskowy garaż ochroni samochód przed warunkami atmosferycznymi.
Tani w budowie gotowy projekt domu jednorodzinnego w strefie dziennej wyróżnia przestronny salon z bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras. Ponadto otwarta kuchnia z wyspą kuchenną połączona z jadalnią, idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy wnętrz. Tani w budowie gotowy projekt domu jednorodzinnego na parterze wygospodarował pokój gościnny lub gabinet.
Na piętrze w tani w budowie gotowy projekt domu jednorodzinnego znajdziemy trzy pokoje oraz sypialnię z prywatną garderobą. Dodatkowo duża łazienka dla mieszkańców zlokalizowana w pobliżu pralni, pomoże w utrzymaniu czystości, ułatwiając codzienne czynności. 

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Realizacje projektu