PROJEKTY INDYWIDUALNE

Na polskim rynku znajduje się bardzo wiele projektów gotowych, ale i tak ciężko jest znaleźć ten właściwy, który w 100% spełni nasze oczekiwania oraz idealnie będzie pasował do naszej działki. Szukasz projektu domu jednorodzinnego dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań, to dobrze trafiłeś! Autorska Pracownia Projektowa „PROJEKTYKA” oferuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej domu jednorodzinnego na indywidualne Państwa zamówienie w bardzo atrakcyjniej cenie.

Dlaczego wybrać projekt indywidualny?

Jeżeli żaden z gotowych projektów nie spełnia w 100 % twoich oczekiwań, to właśnie dla Ciebie wykonamy projekt indywidualny. Jeśli się Państwo dobrze zastanowią , to biorąc pod uwagę wartość całej inwestycji tj. domu jednorodzinnego z działką, wynoszącą co najmniej kilkaset tysięcy złotych, cena projektu indywidualnego i zalet wynikających z jego dopasowania do Państwa potrzeb i działki nie jest już taka przerażająca.Ogromną zaletą projektów indywidualnych, o której nie myślą najczęściej Inwestorzy, są duże oszczędności w materiałach budowlanych; projekt jest wykonywany od podstaw, ma najbardziej optymalne rozwiązania budowlano-konstrukcyjne co pozwala znacznie obniżyć koszty materiałowe

Jeżeli nie chcą Państwo narzekać w przyszłości na na brak funkcjonalności swojego wymarzonego domu a także zaoszczędzić na kosztach budowy  to projekt indywidualny wykonany specjalnie dla Was jest najlepszym wyborem!

 

Etapy projektowe

Pierwszym etapem projektowania jest wykonanie koncepcji architektonicznej, w której zostanie opracowana wstępna wizja budynku: lokalizacja na działce, bryła, układ i liczba pomieszczeń. Do wykonania koncepcji architektonicznej niezbędne jest dostarczenie:

 1. informacje na temat podłączenia do mediów (tj. wod-kan, gaz) oraz rodzaj zastosowanej technologi ogrzewania budynku
 2. decyzja o warunkach zabudowy lub wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
 3. mapa sytuacyjno-wysokościowa do celów projektowych,
 4. program funkcjonalny,
 5. umowa o sporządzeniu dokumentacji projektowej.

Po zaakceptowaniu przez Państwa koncepcji architektonicznej przystępujemy do opracowania projektu budowlanego.
Na tym etapie opracujemy kompletny projekt budowlany, w skład którego wchodzą:

 1. projekty branżowe (instalacje wod-kan, ogrzewania, wentylacji, elektryczne, przyłącza sanitarne).Wymagane dokumenty:
 2. projekt architektoniczny,
 3. projekt zagospodarowania terenu,
 4. projekt konstrukcyjny,
 5. umowy lub warunki od Gestorów sieci - przyłącza wod-kan, elektryczne, gaz

W międzyczasie uzyskujemy niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę:

 1. decyzję o wyłączeniu gruntu z produkcji rolnej (jeżeli będzie wymagana),
 2. decyzję uzgodnienia lokalizacji zjazdu
 3. inne uzgodnienia wymagane planem miejscowym lub decyzją o warunkach zabudowy.

Gotowa dokumentacja projektowa, którą otrzymają Państwo składa się z 4 egzemplarzy pełnobranżowego projektu budowlanego (wymaganych w celu złożenia wniosku o pozwolenia na budowę). Przygotowujemy dla Państwa także wypełniony wniosek o pozwoleniu na budowę oraz oświadczenia o dysponowaniu nieruchomością na cele budowlane.

PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT