Budowa domu - samodzielna czy z wykonawcą?
2017/06/29 Dział ogólny

Budowa domu - samodzielna czy z wykonawcą?Każdy inwestor posiadający gotowy projekt domu, zastanawia się nad jego realizacją. Czy warto rozpocząć budowę domu samodzielnie? A może współpraca z podwykonawcą okaże się lepszym rozwiązaniem? Każda metoda ma swoje plusy, ale również minusy. W dzisiejszym artykule przedstawimy zalety obu rozwiązań, abyś mógł dokonać świadomego wyboru.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
2017/06/28 Dział ogólny

Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUXPoczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać, wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX z nowej kolekcji „Więcej przestrzeni”. Kategoria obejmuje lukarnę, balkon dachowy, okno balkonowe oraz elementy doświetlające.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Rewolucja na rynku okien do płaskiego dachu - Sferyczny Moduł Szklany VELUX
2017/06/27 Dział ogólny

Rewolucja na rynku okien do płaskiego dachu - Sferyczny Moduł Szklany VELUXFirma VELUX po raz kolejny rewolucjonizuje rynek okien do płaskiego dachu. W kwietniu br. wprowadza na rynek nowość – Sferyczny Moduł Szklany, który doprowadza do pomieszczenia jeszcze więcej światła. Produkt wyróżnia wyjątkowy design, unikalna technologia i zastosowanie zakrzywionego szkła.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów na wąską działkę
2017/06/23 Dział ogólny

Gotowe projekty domów na wąską działkęWąskie i długie działki zyskują na popularności, ponieważ koszt ich zakupu jest znacznie mniejszy niż tych szerokich opartych na planie kwadratu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak oszczędnie wybudować dom?
2017/06/09 Dział ogólny

Jak oszczędnie wybudować dom?Budowa piętrowego domu jednorodzinnego oraz domu parterowego to spory wydatek dla każdego inwestora, dlatego bardzo ważnym aspektem jest początkowy dobór jednego z wielu dostępnych na rynku projektu domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka26

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to aby ułatwić ci zadanie. Nie musisz przeglądać tysiąca portali biur architektonicznych, wszystkie projekty gotowe domów zebraliśmy na jednej stronie. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domów jednorodzinnych, domy parterowe i z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej i drewnianej.

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT