projekty domów dla dewelopera

wspólnie zbudujemy wiele domów oraz osiedli

Dlaczego warto tworzyć wyjątkowe osiedla z naszą pracownią? Bo doskonale znamy potrzeby współczesnych klientów i potrafimy przełożyć je na projekty, które cieszą się dużą popularnością!


Osiedla domów jednorodzinnych w ofercie deweloperskiej

Zabudowa jednorodzinna to trend, który od wielu lat wiedzie prym wśród inwestorów indywidualnych. Mając do dyspozycji równą, obszerną przestrzeń można wspaniale zaadaptować ją na potrzeby klientów, którzy poszukują własnego miejsca na ziemi z kawałkiem ogródka, ale nie mają czasu ani ochoty, by samodzielnie nadzorować budowę. Z myślą o nich tworzymy wyjątkowe projekty domów jednorodzinnych parterowych, piętrowych oraz z poddaszem użytkowym, pozwalających na naprawdę ciekawe realizacje. Dbamy o to, aby cechowała je przede wszystkim uniwersalność. To z reguły domy średniej wielkości, dobre do realizacji na niewielkich działkach, oszczędne w budowie, ale również w eksploatacji.

Zapewniamy pełne wsparcie przy adaptacji poszczególnych projektów do indywidualnych potrzeb danej działki i dużą różnorodność ich wersji, co pozwala dopasować je w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać naturalne walory danej przestrzeni. 


Domy w zabudowie bliźniaczej/dwulokalowej – doskonałe dla deweloperów

Sprytne połączenie dwóch lokali jednorodzinnych w jednym budynku daje bardzo wiele możliwości realizacji budowy nawet na niewielkich działkach. Projekty domów w zabudowie bliźniaczej/dwulokalowej to propozycja, którą kierujemy przede wszystkim do deweloperów – dzięki nim powstają pod miastami urocze osiedla o spójnym, zwartym wyglądzie, niezwykle komfortowe dla mieszkańców.

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy projekt domu w zabudowie bliźniaczej/dwulokalowej zapewniał mieszkańcom maksimum prywatności, ale jednocześnie uwzględniał rozwiązania technologiczne, które pozwolą jak najlepiej zagospodarować niewielką działkę oraz zredukują do minimum straty energii.


Projekty domów szeregowych dla tanich osiedli mieszkaniowych

Nasza pracownia ma w swojej ofercie również ciekawe projekty domów szeregowych oraz do zbliźniaczenia. Dzięki tym szczególnym wariantom deweloperzy mają możliwość stworzenia indywidualnego planu osiedla złożonego z szeregowców o różnej długości. To najlepszy sposób na to, by wykorzystać dostępną działkę do maksimum, tworząc na niej wiele miejsc do życia. Dla wielu z nich to wspaniały kompromis pomiędzy mieszkaniem w odrębnym lokalu z kawałkiem własnego ogródka, a możliwością czerpania korzyści ze zwartej zabudowy, niebędącej jednak typowym blokiem mieszkalnym.

Tworzymy charakterystyczne konstrukcje budynków – w przypadku szeregowców głównie piętrowych, które dają możliwość wybudowania wielu domów na stosunkowo niewielkiej lub bardzo wąskiej działce. Przystosowujemy projekty do indywidualnych potrzeb, zanim zostaną one przekazane do realizacji. Projekt domu szeregowego to dla przyszłego nabywcy również duża oszczędność finansowa – mniejsze koszty budowy oraz niższe straty energii wynikające z bliskiego sąsiedztwa. Ten fakt można z powodzeniem wykorzystać w reklamowaniu nowoczesnych i niedrogich w utrzymaniu segmentów.


Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej pracowni PROJEKTYKA, w zakresie projektów idealnie przystosowanych do celów deweloperskich. Wszystkie są zgodne z aktualnymi przepisami prawa budowlanego, co jest gwarancją ich bezproblemowej realizacji. 

Więcej informacji na temat rabatów i współpracy: 
tel. 669 669 379 / 52 524 36 45
e-mail: info@projektyka.pl

W trakcie współpracy zapewniamy:

pomoc w doborze gotowego  projektu lub wykonanie  projektu indywidualego

01.

pomoc w doborze gotowego projektu lub wykonanie projektu indywidualego

doradztwo architektów, konstruktorów oraz instalatorów

02.

doradztwo architektów, konstruktorów oraz instalatorów

przygotowanie koncepcji zagospodarowania  terenu

03.

przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu

kosztorysy budowlane na CD

04.

kosztorysy budowlane na CD

bezpłatne zgody  na zmiany

05.

bezpłatne zgody na zmiany

karty projektów

06.

karty projektów

W prezencie do projektu otrzymujesz

W prezencie do projektu otrzymujesz

pakiet materiałów graficznych:

  • 2 wizualizacje
  • rzuty kondygnacji
  • przekrój
  • 4 elewacje do prezentacji inwestycji na stronie internetowej

w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi projekty domów

BLIŹNIACZE

BLIŹNIACZE

DWULOKALOWE

DWULOKALOWE

W PROMOCJI

W PROMOCJI

PARTEROWE

PARTEROWE

zacznijmy współpracę!

dowiedz się więcej o rabatach i wspłópracy

c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b