ProjektyKa - Autorska Pracownia Projektowa Projekty domów, Gotowe projekty domów
Gotowe projekty domów parterowych
2018/08/08 Dział ogólny

Gotowe projekty domów parterowychGotowy projekt domu parterowego to idealne rozwiązanie dla małżeństw z małymi dziećmi, seniorów i osób niepełnosprawnych - brak schodów będzie znacznym ułatwieniem podczas codziennych czynności. Dodatkowo dom parterowy to również szerokie możliwości scalenia kompozycyjnego z otaczającym go ogrodem. Praktycznie każde pomieszczenie może zostać wyposażone w bezpośrednie wyjście na działkę, zaś sam budynek rzuca niewielki cień na ogród, co znacznie ułatwia dobór i pielęgnacje roślin.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Podniesienie terenu działki
2018/06/19 Dział ogólny

Podniesienie terenu działkiPodniesienie terenu działki bezpośrednio wpływa nie tylko na gotowy projekt domu, ale również na naszych sąsiadów. Dlatego tez podniesienie terenu działki zostało uregulowane przepisami prawa. Dziś odpowiemy na pytania; Kiedy możemy podwyższyć poziom naszej działki? Czy konieczne będzie zdobycie pozwolenia na budowę? W jaki sposób zawrzeć ugodę z sąsiadem, aby zabezpieczyć się na przyszłość? Zapraszamy do lektury.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Strop drewniany czy żelbetowy?
2018/06/07 Dział ogólny

Strop drewniany czy żelbetowy?Strop drewniany czy żelbetowy? To pytanie zadaje sobie wielu inwestorów, rozważając nad słusznością ich wykonania. Podstawową różnicą jest ciężar konstrukcji, który bezpośrednio przełoży się na masywność całego domu. Dziś omówimy podstawowe wady i zalety każdego rozwiązania, abyście mogli podjąć świadomą decyzje.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dach dwuspadowy czy czterospadowy?
2018/05/22 Dział ogólny

Dach dwuspadowy czy czterospadowy?Dach to jeden z najistotniejszych elementów konstrukcyjnych. Ma on ogromny wpływ na kubaturę zarówno pod względem architektonicznym – zmieniając estetykę domu. Technicznym – wymuszając zastosowanie innych rozwiązań budowlanych, oraz pod względem ekonomicznym – wpływając na finalny koszt całej inwestycji.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Zadania kierownika budowy
2018/05/11 Dział ogólny

Zadania kierownika budowyKierownik budowy to nasza prawa ręka, która ponosi pełną odpowiedzialność za prowadzone prace budowlane oraz prawidłowe przygotowanie i zabezpieczenie miejsca prowadzenia robót.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2499 zł 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2299 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka33

Cena: 2299 zł 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT