Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Jakie wybrać?
2018/01/03 Dział ogólny

Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Jakie wybrać?Czy wybrałeś już swój wymarzony gotowy projekt domu? Jeżeli tak, to z pewnością zastanawiasz się, jakich materiałów użyć, aby dom był trwały na lata. Dziś piszemy, na co musisz zwrócić szczególną uwagę decydując się na zakup okien potrzebnych do zrealizowania gotowy projekt domu jednorodzinnego.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Szybszy i pewniejszy montaż okien dachowych VELUX z nowymi kołnierzami
2017/10/24 Dział ogólny

Szybszy i pewniejszy montaż okien dachowych VELUX z nowymi kołnierzamiOd sierpnia br. popularne kołnierze VELUX do pokryć profilowanych EDW i EDZ zyskają nowy element - innowacyjną elastyczną gąbkę uszczelniającą. Kolejne typy będą wyposażane w nowość sukcesywnie. Dla dekarza oznacza to szybszy i łatwiejszy montaż okna, a dla inwestora jest gwarancją wysokiej jakości, szczelnej instalacji i trwałości na wiele lat.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Izolacja fundamentów
2017/10/09 Dział ogólny

Izolacja fundamentówBudowa domu jednorodzinnego to najważniejsza decyzja w życiu każdego człowieka, bowiem będziemy w nim mieszkać do końca życia. Fundament to podstawa każdej konstrukcji, nie od dziś wiadomo, iż od prawidłowego jego wykonania zależy trwałość i stabilność całego budynku. Dzisiejszy artykuł przybliży Wam, jak wykonać izolację fundamentów pod gotowy projekt domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Przygotuj się do sezonu grzewczego – zadbaj o dobry klimat w domu
2017/10/02 Dział ogólny

Przygotuj się do sezonu grzewczego – zadbaj o dobry klimat w domuZbliżają się krótsze i chłodniejsze dni. Niesprzyjająca aura przyczynia się do spadku energii i rozwoju infekcji. Do tej pory roku można się jednak odpowiednio przygotować, wystarczy już teraz zadbać o zdrowe warunki w mieszkaniu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Rola inwestora zastępczego
2017/10/02 Dział ogólny

Rola inwestora zastępczegoRola inwestora zastępczego dotychczas nie została zdefiniowana w obowiązujących przepisach. Jego zadania zostały w pewnym stopniu określone w Polskiej Normie ustanowionej 25 kwietnia 2000 r. - PN-ISO 6707-2:2000 Budownictwo - Terminologia - Terminy stosowane w umowach. Jej celem było usystematyzowanie oraz określenie pojęć związanych z przygotowaniem oraz prowadzeniem procesu inwestycyjnego. Wspomniana norma określa pojęcie umowa o zastępstwo inwestycyjne oraz pojęcie inwestora zastępczego.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka26

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to aby ułatwić ci zadanie. Nie musisz przeglądać tysiąca portali biur architektonicznych, wszystkie projekty gotowe domów zebraliśmy na jednej stronie. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domów jednorodzinnych, domy parterowe i z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej i drewnianej.

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT