Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX
2017/06/28 Dział ogólny

Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUXPoczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać, wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX z nowej kolekcji „Więcej przestrzeni”. Kategoria obejmuje lukarnę, balkon dachowy, okno balkonowe oraz elementy doświetlające.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Rewolucja na rynku okien do płaskiego dachu - Sferyczny Moduł Szklany VELUX
2017/06/27 Dział ogólny

Rewolucja na rynku okien do płaskiego dachu - Sferyczny Moduł Szklany VELUXFirma VELUX po raz kolejny rewolucjonizuje rynek okien do płaskiego dachu. W kwietniu br. wprowadza na rynek nowość – Sferyczny Moduł Szklany, który doprowadza do pomieszczenia jeszcze więcej światła. Produkt wyróżnia wyjątkowy design, unikalna technologia i zastosowanie zakrzywionego szkła.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów na wąską działkę
2017/06/23 Dział ogólny

Gotowe projekty domów na wąską działkęWąskie i długie działki zyskują na popularności, ponieważ koszt ich zakupu jest znacznie mniejszy niż tych szerokich opartych na planie kwadratu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak oszczędnie wybudować dom?
2017/06/09 Dział ogólny

Jak oszczędnie wybudować dom?Budowa piętrowego domu jednorodzinnego oraz domu parterowego to spory wydatek dla każdego inwestora, dlatego bardzo ważnym aspektem jest początkowy dobór jednego z wielu dostępnych na rynku projektu domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu energooszczędnego
2017/05/31 Dział ogólny

Budowa domu energooszczędnegoZainteresowanie technologią budowy domu energooszczędnego wzrasta wraz z kolejnymi latami. Dlaczego budowa domu energooszczędnego się opłaca? Czy koszty budowy domu energooszczędnego, są wyższe od klasycznych rozwiązań stosowanych w budownictwie? Jak zbudować dom energooszczędny? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka26

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT