Opis projektu

To gotowy projekt domu w zabudowie bliźniczej na wąską działkę. Dzięki swej uniwersalności, może on spełniać również warunki jako gotowy projekt domu dwulokalowego. Mimo tak wielu rozwiązań udało się uzyskać wyjątkowo nowoczesny wygląd elewacji, który został podkreślony geometrycznym wzornictwem. Dodatkowo dzięki dużej ilości okien cały budynek jest idealnie oświetlony oraz posiada prywatny taras.
Gotowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej w każdym segmencie wyodrębnia strefę dzienną oraz nocną. Pierwsza z nich została zlokalizowana na parterze. Jego niewątpliwą zaletą jest duży salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Ponadto zawiera wyjątkowo praktyczną łazienkę dla gości. Gotowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej to odbicie lustrzane każdego pojedynczego segmentu.
Gotowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej  na pierwszym piętrze przewiduje wykonanie trzech sypialni oraz łazienki dla domowników. Sypialnia dla rodziców została również wyposażona w prywatny balkon. Gotowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej na wąską działkę pozwala na znaczne oszczędności w trakcie budowy.

 

CENY PROJEKTÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ:
Ka12 SZEREG (3 segmenty) 9003 zł
Ka12 SZEREG (4 segmenty) 12 004 zł
Ka12 SZEREG (5 segmentów) 14 254 zł
Ka12 SZEREG (6 segmentów) 17 105 zł

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się różnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)
Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

od 309 945 zł netto - stan surowy zamknięty
od 454 048 zł netto - stan deweloperski 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Wnętrza projektu