Opis projektu

Gotowy projekt domu parterowego Ka34 o powierzchni użytkowej blisko 109 m2 został wykonany w technologii murowanej. Nowoczesna elewacja składa się, z tynku oraz okładziny drewnianej wokół okien i drzwi. Projektowana konstrukcja domu opiera się na żelbetowych fundamentach, natomiast ściany zewnętrzne zostaną wykonane według wskazań inwestora z gazobetonu, pustaka lub silki. Projekt obejmuje wykonanie dwustanowiskowego garażu połączonego z pomieszczeniem gospodarczym, które posiada osobne wyjście na zewnątrz.
Gotowy projekt nowoczesnego domu parterowego został podzielony na strefę dzienną oraz nocną, zapewniając mieszkańcom komfortowy wypoczynek. Główne wejście do domu prowadzi nas przez wiatrołap do korytarza, który dzieli powierzchnię użytkową domu. Strefa dzienna składa się, z dużej kuchni połączonej z jadalnią oraz salonu z wyjściem na zadaszony taras. Duże okno przepięknie oświetla cała strefę dzienną, w której znajdziemy również łazienkę dla gości oraz pojemną spiżarnię na domowe przetwory.
Projekt domu parterowego w strefie nocnej przewiduje wykonanie przestronnej sypialni z garderobą oraz prywatnym wyjściem na taras. Znajdziemy w niej również 2 pokoje gościnne lub dziecięce wraz z łazienką wyposażoną w wannę, toaletę oraz dwie umywalki. Gotowy projekt domu parterowego obejmuje również pralnię, dzięki której zaoszczędzimy miejsce w łazience oraz w łatwy sposób utrzymamy czystość w domu. 

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się różnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)

od 223 539 zł netto - stan surowy zamknięty
od 439 098 zł netto - stan deweloperski 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Wnętrza projektu