Opis projektu

Gotowy projekt domu Ka4 to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie modernistyczne budownictwo. Wykonany w technologii murowanej o powierzchni blisko 200 m2, staje się idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Ponadto dwustanowiskowy garaż, dodaje mu funkcjonalnego charakteru.
Gotowy projekt domu wydziela dwie strefy; dzienna na parterze oraz nocna na piętrze. Wejście do domu prowadzi przez wiatrołap, który oddzielony jest drzwiami od pozostałej części domu, to zdecydowanie ograniczy straty ciepła zimą. W strefie dziennej w gotowy projekt domu znajdziemy otwartą kuchnię z wyspą kuchenną oraz spiżarnie na domowe przetwory. Ponadto, duży salon oraz jadalnia z wyjściem na taras, stanowią praktyczne i designerskie rozwiązanie. Gabinet choć umieszczony w strefie dziennej, został oddalony od centrum domu, co pozwoli na spokojną pracę. Zaś umieszczenie dodatkowej łazienki dla gości, dodaje praktyczności.
Wyjątkową zaletą w gotowy projekt domu jest pokój dla seniora z prywatną łazienką. Ponadto, w strefie nocnej znajdziemy sypialnię dla rodziców oraz dzieci. Wyodrębniono również osobne pomieszczenia na garderobę oraz przestronną łazienkę dla mieszkańców. 

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się różnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)
Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

od 239 237 zł netto - stan surowy zamknięty
od 361 978 zł netto - stan deweloperski 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Realizacje projektu