CO ZAWIERA PROJEKT

Komplet dokumentacji projektowej, który Państwo otrzymają, zawiera 4 egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego. Każdy z naszych projektów gotowych opracowany, jest zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przepisami techniczno-budowlanymi, z aktualną datą opracowania dokumentacji.
Projekt gotowy zawiera opracowania branżowe:

  • architektura,
  • konstrukcja,
  • instalacje sanitarne,
  • instalacje elektryczne

Do projektów dołączamy również dziennik budowy, tablicę budowy oraz gadżety reklamowe. Dostępność zestawień, bądź kosztorysów pokazana jest w tabelce +Pakiety dodatkowe, przy każdym projekcie domu - prawa strona, pod planem sytuacyjnym. 

 

PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT