Gotowe projekty domów parterowych

Gotowy projekt domu parterowego to idealne rozwiązanie dla małżeństw z małymi dziećmi, seniorów i osób niepełnosprawnych - brak schodów będzie znacznym ułatwieniem podczas codziennych czynności. Dodatkowo dom parterowy to również szerokie możliwości scalenia kompozycyjnego z otaczającym go ogrodem. Praktycznie każde pomieszczenie może zostać wyposażone w bezpośrednie wyjście na działkę, zaś sam budynek rzuca niewielki cień na ogród, co znacznie ułatwia dobór i pielęgnacje roślin.

Gotowe projekty domów parterowych

Na zdjęciu gotowy projekt domu Ka1

Gotowy projekt domu parterowego – niższy koszt budowy
Gotowy projekt domu parterowego wbrew powszechnej opinii może powstać nawet na wąskiej działce. Aby tak się stało, nasi projektanci analizują każdy centymetr projektowanej przestrzeni, zapewniając jej maksymalne wykorzystanie pod kątem ergonomicznym i ekonomicznym. Pierwszym przykładem jest gotowy projekt domu parterowego Ka48. Jego nowoczesna kubatura oraz dwuspadowy dach idealnie wpiszą się nawet na wąska działkę, zaś koszt budowy stanu deweloperskiego jest zaskakująco niski. Na wyjątkową uwagę zasługuje również tani w budowie gotowy projekt domu Ka1, do którego budowy inwestor będzie potrzebował 190 tys. zł. Murowana konstrukcja, płaski dach oraz 5 pokoi stanowi o jego nie tylko ekonomicznym, ale i praktycznym aspekcie. Projekt Ka1 można budować na granicy działki. Dla fanów tradycyjnego wzornictwa proponujemy gotowy projekt domu parterowego Ka17. Czterospadowy dach pokryty dachówką i filary przed wejściem imitujące ganek wpisują się w marzenia domu idealnego każdego z nas.

Gotowy projekt domu parterowego – pokój dla seniora
Gotowy projekt domu parterowego to również szerokie możliwości dla dużych rodzin oraz mniejszych mieszkających z seniorem. Przykładem będzie między innymi Ka56, który na powierzchni użytkowej blisko 154 m2 wygospodarował miejsce dla 4 pokoi oraz 3 sypialni. Gotowy projekt domu parterowego Ka11 to idealne rozwiązanie dla inwestorów poszukujących alternatywny na średniej wielkości działce z dodatkowym pokojem dla seniora. Łączna powierzchnia użytkowa przekracza 130 m2 i choć jest mniejsza niż jego poprzednika to wydziela 5 pokoi oraz 4 sypialnie, które zagwarantują prywatna oazę spokoju każdemu z domowników.

Gotowy projekt domu parterowego z ogrodem zimowym
Gotowy projekt domu parterowego Ka37 to spełnienie marzeń inwestorów ceniących sobie naturalne piękno przyrody. Tradycyjny styl zabudowy, wielospadowy dach oraz wykończenie elewacji w kamieniu, drewna, oraz tynku strukturalnym nadaje mu sielskości i przytulnego charakteru. Aspektem wyróżniającym ten gotowy projekt domu parterowego jest ogród zimowy, który nawet w chłodne zimowe dni pozwoli nam na wypicie kawy czy tez odpoczynek wśród zieleni.

Gotowy projekt domu parterowego – aspekty praktyczne
Gotowy projekt domu parterowego to nie tylko wszechstronne wzornictwo, ale również funkcjonalny aspekt. Wbrew powszechnemu przekonaniu, iż domy parterowe wymagają dużej działki nie dając przy tym dużej powierzchni domu, pokazujemy iż mogą powstać nawet na wąskiej działce, ale i być znacznie bardziej praktyczne. Ultranowoczesny gotowy projekt domu parterowego Ka51 składa się nie tylko z praktycznego jednostanowiskowego garażu, ale pralni i sypialni z garderoba typu walk-in. Projekt ten daje szerokie możliwości aranżacji, dzięki dużym i przestronnym wnętrzom. Gotowy projekt domu parterowego Ka44 zapewnia idealne oświetlenie wnętrza z otwartą kuchnią, wyspą barową oraz spiżarnią na domowe przetwory lub zapasy żywności. Dodatkowo pralnia ułatwi utrzymanie czystości i segregację odzieży. Jeżeli w waszym gospodarstwie domowym znajdują się dwa samochody zwróćcie uwagę na gotowy projekt domu parterowego Ka29. Nowoczesne założenie zamknięte w blisko 155 m2 daje możliwość aranżacji 4 pokoi oraz 3 sypialni, zaś płaski dach pozwoli na obniżenie kosztów całej inwestycji. Właściciele niewielkich działek powinni wybrać gotowy projekt domu parterowego Ka50. Składa się on z garażu, dużej łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego, w którym możemy przechowywać nie tylko domowe przedmioty, ale również narzędzia ogrodowe. W jego wyniku nie będziemy potrzebować altany gospodarczej w ogrodzie, oszczędzając miejsce.

Dziś udowodniliśmy, iż gotowy projekt domu parterowego może powstać nawet na wąskiej działce i być równie praktyczny, jak domy piętrowe czy też z użytkowym poddaszem. Dodatkowo będzie on idealnym rozwiązaniem dla seniorów, rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, dzięki rezygnacji ze schodów, codzienne czynności nie będą przysparzać problemów.

Na zdjęciu gotowy projekt domu Ka1

Podobne artykuły

Świadectwo charakterystyki energetycznej – kogo dotyczy?
Świadectwo charakterystyki energetycznej – kogo dotyczy?
Czytaj
Dom do 70 m2 powierzchni zabudowy – wybuduj bez pozwolenia
Dom do 70 m2 powierzchni zabudowy – wybuduj bez pozwolenia
Czytaj
Bezpieczny kredyt 2% - jakie są warunki tego programu?
Bezpieczny kredyt 2% - jakie są warunki tego programu?
Czytaj
Dom o powierzchni do 35 m2 – czy wymaga pozwolenia na budowę?
Dom o powierzchni do 35 m2 – czy wymaga pozwolenia na budowę?
Czytaj

czeka na ciebie

miejsce o którym marzysz

Wybieraj spośród setek autorskich projektów domów

Wybierz dom
c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b