Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym

Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym to jedno z najpopularniejszych wyborów inwestorów i deweloperów budujących osiedla domów jednorodzinnych. Otwierają one szerokie perspektywy aranżacyjne, zaś wyeksponowane skosy poddasza nadają rodzinnego i niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo, stanowią wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ponieważ wydzielają strefę dzienną, w której zwykle przyjmujemy gości oraz strefę nocną, która przeznaczona jest do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy czy też szkoły.

Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym

Ponadto gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym wymaga niższych nakładów finansowych, niż jegoparterowy czy tez piętrowy odpowiednik. W głównej mierze jest to związane z zakupem działki oraz samą konstrukcją. Dom parterowy wymaga większej działki, zaś piętrowy wyższych nakładów finansowych przeznaczonych na budowę oraz wykończenie domu. Nie bez znaczenia dla inwestorów o ograniczonych środkach, będzie fakt, iż gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym możemy budować etapami. Wykańczając parter zdołamy już w nim zamieszkać, zyskując czas na zgromadzenie pozostałej kwoty potrzebnej do ukończenia budowy.

Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym w stylu tradycyjnym
Decydując się, na zakup gotowego projektu domu z poddaszem użytkowym zostaniemy zmuszeni do wyboru stylu - nie tylko elewacji, ale i dachu, w jakim zostanie wykonany. Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka42 SZ, przewiduje wykonanie w tradycyjnym stylu i technologii szkieletowej. Dodatkowo dwuspadowy dach pozwala zakwalifikować go do kategorii taniego w budowie gotowego projektu domu szkieletowego. Elewacja domu bazuje na drewnianej okładzinie, która podkreśla duże okna balkonowe oraz narożne, zapewniające idealne oświetlenie wewnątrz domu. Praktyczny aspekt inwestycji podkreślono poprzez pomieszczenie gospodarcze, które każdego dnia pomoże w utrzymaniu czystości. Tani w budowie gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym może powstać nawet na wąskiej działce, stanowiąc ogromną zaletę dla nieruchomości miejskich i podmiejskich. Kolejną propozycją utrzymaną w tradycyjnym stylu jest Ka16 ver.2. Jednostanowiskowy garaż połączony z kotłownią oraz wydzielenie strefy dziennej na parterze oraz nocnej na poddaszu, gwarantuje zachowanie prywatności mieszkańcom przy niskim nakładzie finansowym. Wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem jest również zadaszony taras, z którego inwestorzy będą mogli korzystać nawet w pochmurne dni. Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka16 ver.1 odróżnia się od Ka16 ver.2 zastosowaniem okna nad blatem kuchennym zamiast okna narożnego. Oba projekty przewidują wykonanie 3 przestronnych pokoi dla mieszkańców, łazienki oraz wspólnej garderoby.

Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym w stylu nowoczesnym
Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań w budownictwie z pewnością docenią gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka62, który również może powstać, jako gotowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej. Osobne wejścia oraz garaże zapewnią zachowanie prywatności przy jednoczesnym zachowaniu bliskości z najbliższymi mieszkającymi w drugim segmencie domu. Wejście do domu prowadzi przez wiatrołap, który ogranicza starty ciepła zimą oraz nadmierne nagrzewanie się latem. Z pewnością inwestorzy ceniący sobie przestronną, niczym nieograniczoną przestrzeń w gotowym projekcie domu z poddaszem użytkowym docenią otwartą kuchnię połączoną z jadalnią oraz salonem. Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka57 to połączenie nowoczesności oraz stylu ekologicznego. Wykończenie elewacji w postaci okładziny drewnianej z imponującym ażurowym wykończeniem tarasu zwraca uwagę i budzi zachwyt. Dodatkowo, duże okna zapewniające idealne oświetlenie wnętrza przy jednoczesnym ograniczeniu rachunków za energię elektryczną oraz niespotykany duży balkon zlokalizowany nad garażem, z pewnością będzie Twoją oazą spokoju podczas picia porannej kawy w letnie poranki. Dwustanowiskowym garażem, również może pochwalić się gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka52. Ponadto dwuspadowy dach, ograniczy finalny koszt inwestycji. Nasi projektanci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zaproponowali realizację dodatkowego pomieszczenia na parterze domu, które może służyć, jako gabinet lub pokój dla gości. Dodatkowo zaplanowanie pokoju dla seniora, pralni oraz garderoby w każdym z pokoi znajdujących się na poddaszu, podkreśla kolejne zalety w gotowym projekcie domu z poddaszem użytkowym.

Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym do 120 m2
Budowa domu w mieście i na przedmieściach często wiąże się z koniecznością zapłacenia za m2 działki nawet pięciokrotnie więcej, niż w miejscowościach znacznie oddalonych od aglomeracji miejskich. Dlatego też, szukając „oszczędności” coraz częściej wybierają oni tani w budowie gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym do 120 m2. Dzięki rozłożeniu powierzchni na dwie kondygnacje, możemy pozwolić sobie na zakup znacznie mniejszej działki, niż w przypadku domu parterowego. Jedną z wielu propozycji zasługujących na uwagę z pewnością okaże się gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka39. Geometryczna kubatura domu wyróżniająca się nowoczesną elewacją, zwieńczoną dwuspadowym dachem, bez wątpienia pozwoli na obniżenie kosztów budowy, bez konieczności rezygnacji z wyjątkowego wzornictwa. Postęp technologiczny oraz wieloletnie doświadczenie naszych projektantów sprawiają, iż zostaną wykorzystane najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, w połączeniu z stosunkowo niskim kosztem inwestycji. Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym Ka33 stanowi najlepsze rozwiązanie dla 4-5 osobowej rodziny. Przestronny taras z ażurowym zadaszeniem, pozwala na chwilę relaksu, zaś duże okna i drzwi umieszczone w salonie zadbają o optymalne oświetlenie wnętrza. Praktyczny charakter całego założenia, podkreśla jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane na parterze domu.
Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym to szerokie możliwości wyboru nie tylko stylu, ale również wielkości, rozkładu pomieszczeń i technologii wykonania. W każdym z nich znajdziecie wydzielenie strefy dziennej na parterze oraz nocnej na poddaszu, co stanowi wyjątkowy komfort dla mieszkańców. Garaż oraz pomieszczenie gospodarcze lub spiżarnia pozwolą na codzienne przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów.

Podobne artykuły

Świadectwo charakterystyki energetycznej – kogo dotyczy?
Świadectwo charakterystyki energetycznej – kogo dotyczy?
Czytaj
Dom do 70 m2 powierzchni zabudowy – wybuduj bez pozwolenia
Dom do 70 m2 powierzchni zabudowy – wybuduj bez pozwolenia
Czytaj
Bezpieczny kredyt 2% - jakie są warunki tego programu?
Bezpieczny kredyt 2% - jakie są warunki tego programu?
Czytaj
Dom o powierzchni do 35 m2 – czy wymaga pozwolenia na budowę?
Dom o powierzchni do 35 m2 – czy wymaga pozwolenia na budowę?
Czytaj

czeka na ciebie

miejsce o którym marzysz

Wybieraj spośród setek autorskich projektów domów

Wybierz dom
c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b