Opis projektu

Gotowy projekt domu parterowego Ka17 to propozycja przestronnego domu dla 4 – 5 osobowej rodziny. Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce, została wzbogacona o naturalne elementy, w postaci drewnianych palisad wokół okien oraz kamiennej okładziny przy wejściu głównym do domu. Gotowy projekt domu jednorodzinnego przewiduje, rozwiązania gwarantujące niskie koszty budowy.
Gotowy projekt domu parterowego obejmuje zadaszone wejście do domu prowadzące przez wiatrołap do strefy dziennej. Część użytkowa domu składa się z przestronnej kuchni, wyposażonej w duży blat roboczy oraz jadalni. Ponadto elewacja tarasu została ozdobiona kamiennymi kaflami, które dodają całej bryle budynku nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo został on zadaszony, dzięki czemu w pochmurne dni osłonisz się od deszczu. Gotowy projekt domu parterowego, zawiera również bardzo praktyczną łazienkę dla gości. Gotowy projekt domu parterowego, poprzez szeroki holl prowadzi do strefy nocnej. W której skład wchodzi sypialnia dla rodziców oraz dwa mniejsze pokoje dziecięce lub gościnne. Części nocna w gotowym projekcie domu parterowego, dodatkowo została połączona przestronną garderobą. Ponadto w strefie nocnej znajdziemy dużą łazienkę, składającą się z wanny, brodzika, toalety oraz dwóch umywalek.
Gotowy projekt domu parterowego, oddziela również cześć gospodarczą od reszty domu. Składa się ona z dużego garażu oraz kotłowni. Dostaniemy się do nich bezpośrednio z wiatrołapu, co zapewnia nam eliminacje nieprzyjemnych zapachów. Zastosowanie lekkiej konstrukcji dachu na wiązarach sprawia, iż gotowy projekt domu parterowego jest stosunkowo tani w realizacji.  

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się różnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)

od 245 166 zł netto - stan surowy zamknięty
od 425 725 zł netto - stan deweloperski

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Realizacje projektu