Opis projektu

Gotowy projekt domu jednorodzinnego z garażem wyróżnia się minimalistyczną bryłą, styl zaś podkreśla jasna kolorystyka tynku w połączeniu z naturalnymi okładzinami. Gotowy projekt domu jednorodzinnego zapewnia komfort użytkowania w ramach jednej kondygnacji.
Do domu prowadzą dwie drogi; pierwsza przez zadaszone wejście główne, druga  bezpośrednio z garażu przeznaczonego na dwa samochody. Obie prowadzą do strefy dziennej poprzez praktyczny wiatrołap. Gotowy projekt domu jednorodzinnego podzielono na dwie strefy mianowicie, dzienną oraz nocną. Strefę dzienna stanowi przestronny salon z wyjściem na taras oraz wydzielona kuchnia. Wspaniale prezentuje się również jadalnia, pełna naturalnego światła, będąca zasługą lokalizacji w przeszklonym narożniku domu. Zastosowanie owego rozwiązania zapewnia funkcjonalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Gotowy projekt domu jednorodzinnego zawiera dwie łazienki, z których pierwsza składa się z prysznica oraz WC w strefie dziennej dla gości oraz druga duża łazienka z oknem oraz wanną znajdująca się w centrum strefy nocnej, zapewniając swobodny dostęp wszystkim mieszańcom. Gotowy projekt domu jednorodzinnego składa się z przestronnej sypialni wraz z funkcjonalną garderobą oraz prywatnym wyjściem na taras dając rodzicom maksimum prywatności. Gotowy projekt domu jednorodzinnego obejmuje również dwa pokoje dla dzieci usytuowane w pobliżu części dziennej. Projektant przewidział w nich odpowiednią ilość miejsca na wygodne i dobrze doświetlone biurka, ponadto jedna z nich została wyposażona w dodatkową garderobę. Gotowy projekt domu jednorodzinnego zapewnia również odpowiednią organizację prac gospodarczych, dzięki pralni usytuowanej w pobliżu prywatnej łazienki w strefie nocnej. Gotowy projekt domu jednorodzinnego wydziela również kotłownię, umieszczoną przy garażu z osobnym wyjściem na zewnątrz.

Projekt Ka27 to wariant domu z dachem dwuspadowym.

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się rożnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)
Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

od 222 916 zł netto - stan surowy zamknięty
od 336 519 zł netto - stan deweloperski 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Wnętrza projektu