Opis projektu

Ka35 to nowoczesny projekt domu piętrowego dla 4-5 osobowej rodziny. Elewacja budynku składa się z tynku strukturalnego, bazując na geometrycznych kształtach oraz kontrastowych barwach, podkreślających modernistyczny charakter projektu. Dodatkowo umieszczenie dużych okien, zapewnia idealne oświetlenie wszystkich pomieszczeń obejmujących gotowy projekt domu jednorodzinnego. Stabilność oraz trwałość konstrukcji zapewniają żelbetowe fundamenty oraz ściany zewnętrzne wykonane z gazobetonu, pustaka lub silki.
Wejście do domu prowadzi przez wiatrołap, z którego również bezpośrednio możemy przejść do jednostanowiskowego przestronnego garażu sąsiadującego z kotłownią. Takie wydzielenie pomieszczeń gwarantuje, izolację części dziennej domu od nieprzyjemnych zapachów lub strat ciepła. Wiatrołap został zlokalizowany w pobliżu łazienki dla gości. Strefa dzienna to przestronne i bardzo dobrze oświetlone pomieszczenie o powierzchni blisko 61 m2. Zawiera duży salon z jadalnią oraz kuchnię z dużym blatem roboczym. Nowoczesny projekt domu piętrowego został również powiększony o zadaszony taras z widokiem na ogród. Ponadto bardzo praktycznym rozwiązaniem pozostaje również, wykonanie schowka na najpotrzebniejsze narzędzia gospodarcze. 
Gotowy projekt domu jednorodzinnego przewiduje wykonanie piętra, na które prowadzą schody usytuowane przy ścianie garażu, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Strefa nocna składa się, z 3 sypialni oraz dużej garderoby, która pozwala na przechowanie ubrań oraz obuwia, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce w pozostałych pomieszczeniach domu. Nowoczesny projekt domu piętrowego przewiduje również wykonanie dużej łazienki dla domowników, która składa się z wanny, prysznica, dwóch umywalek oraz toalety i bidetu. Całkowita powierzchnia piętra wynosi blisko 66 m2.

Poniższe koszty budowy są szacunkowe i mogą się rożnić ze względu na:
- lokalizację (województwo)
- realizację (system zlecony lub gospodarczy)
Szczegółowy kosztorys mogą Państwo zamówić przy składaniu zamówienia na projekt domu.

od 169 209 zł netto - stan surowy zamknięty
od 266 446 zł netto - stan deweloperski 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Realizacje projektu