Opis projektu

Ka54 to gotowy projekt domu parterowego o wyjątkowej, nowoczesnej kubaturze. Wielospadowy dach i kamienna okładzina podkreślają modernistyczne założenie budynku. Wyróżnieniem  domu na tle elewacji, jest stolarka okienna i drzwiowa w kolorze drewnopodobnym. Ponadto dwustanowiskowy garaż, w gotowym projekcie domu parterowego, zlokalizowany we frontowej części domu ułatwi nam codzienne czynności.
Gotowy projekt domu parterowego w strefie dziennej wydziela przestronny i jasny salon z bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras, z którego w wiosenne i letnie dni możemy podziwiać ogród i spędzić spokojne chwile na łonie przyrody. Kuchnia w gotowym projekcie domu parterowego została oddzielona ścianką działową otwartą na salon oraz jadalnię, zapewniając nam dyskrecję podczas przygotowywania posiłków, bez konieczności wydzielania zamkniętego pomieszczenia.
Strefa nocna wydziela sypialnię z garderobą dla gospodarzy oraz dwie dodatkowe sypialnie dla dzieci lub gości. W „spokojniejszej” części domu został zaprojektowany gabinet do pracy oraz przestronna łazienka z dużą wanną. Natomiast garaż z kotłownią da nam miejsce do przechowywania  sprzętów gospodarczych.

Promocje

Szukasz wymarzonego projektu, jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z naszymi projektami dostępnymi w promocji.

Zobacz promocje

Nowe projekty w ofercie

Interesują Cię najnowsze projekty? Zapoznaj się z listą nowości projektowych oferowanych przez naszą pracownię.

Zobacz nowości

Rzuty Projektu

Elewacje Projektu

Realizacje projektu