Dom – miejsce dla Twojej rodziny!


Dom – miejsce dla Twojej rodziny!
2021/12/14 Dział ogólny

Dla ilu osób poszukujesz domu?
Każda rodzina ma inne potrzeby i wymagania, podczas poszukiwania idealnego gotowego projektu domu! Dlatego nie tylko cyfry są ważne, gdy decydujemy się wybrać konkretny metraż czy rodzaj domu, ale też rozkład sypialni, czy wybór dodatkowych pomieszczeń, tj. garderoba, spiżarnia, pralnia.
Twoją rodzinę stanowi dwójka dzieci i pies, którym chcesz zapewnić komfortowe warunki życia? Być może najlepszym rozwiązaniem będzie niewielki dom z trzema sypialniami i przestronnym ogrodem. A może chcesz zamieszkać również z rodzicami, dla których pragniesz wygospodarować odrębną część domu? Duża senioratka z wydzieloną sypialnią, łazienką oraz aneks kuchenny połączony z salonem to świetny wybór!
Analizując potrzeby swojej rodziny pod kątem każdego z jej członków możesz dopasować idealny projekt domu jednorodzinnego – czyli taki, gdzie każdy domownik będzie czuł się swobodnie!

Dodatkowe rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność!
Jeśli w Twojej rodzinie są dwa auta, pomyśl o domu z garażem dwustanowiskowym. Pralnia na górnej kondygnacji to z kolei świetny pomysł, gdy budujesz dom, w którym każda z sypialni mieszczących się na górze będzie miała własną garderobę – takie rozwiązanie pomoże utrzymać idealny porządek w domu.
Kotłownia na piec dopasowany ściśle do potrzeb Twojego domu, a może niewielka spiżarnia przy kuchni? Bardzo często inwestorzy dopiero na etapie poszukiwania projektu odkrywają swoje własne potrzeby i uświadamiają sobie, jakich rozwiązań brakuje im, aby żyć jeszcze wygodniej we własnym domu.
Specjalnie z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy bardzo szeroką listę różnych projektów domów – dostępnych równeiż w odbiciu lustrzanym. Możliwość ich swobodnego przeglądania w naszym serwisie to najlepszy sposób, aby uświadomić sobie własne potrzeby związane z budową domu i dostosować je do możliwości działki.

 

Oferta gotowych projektów domów - kliknij!

Pozostaw swój komentarz


WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3649 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3549 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT