Domy na zgłoszenie do 70 m2 – jakie warunki trzeba spełnić?
2022/09/16 Dział ogólny

Domy na zgłoszenie do 70 m2 – jakie warunki trzeba spełnić?Rynek najmu nie oferuje obecnie zbyt wielu korzystnych rozwiązań pozwalających mieszkać wygodnie i tanio, dlatego wiele osób decyduje się na budowę własnego domu. Czynnikiem odstraszającym niektórych inwestorów może okazać się wydłużony czas realizacji – związany między innymi z koniecznością uzyskania pozwolenia na budowę. Czy można to jakoś obejść? Dzięki współczesnym przepisom osoby, które pragną postawić niewielki wolnostojący budynek mieszkalny, mogą liczyć na skrócenie procedur.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dofinansowanie do pompy ciepła – ile można zyskać?
2022/09/02 Dział ogólny

Dofinansowanie do pompy ciepła – ile można zyskać?Wśród licznych kosztów dotyczących utrzymania domu, najbardziej obciążającym jest ten dotyczący ogrzewania. Sezon grzewczy w Polsce nierzadko zaczyna się już we wrześniu a kończy nawet w maju. Dlatego przed budową nowego domu inwestorzy rozważają różne opcje ogrzewania budynku, a także inwestują w jego docieplenie. Wsparcie rządowe w postaci dofinansowań bardzo pomaga obniżyć koszty inwestycji w ciepło i komfort życia mieszkańców. Na jakie dofinansowania można liczyć obecnie i ile one wynoszą?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Projekty domów: bliźniak czy dwulokalowy?
2022/03/08 Dział ogólny

Projekty domów: bliźniak czy dwulokalowy?Coraz częściej na osiedlach domów jednorodzinnych, powstają budynki w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej oraz dwulokalowej. Jeśli planujesz taką inwestycję, w naszej ofercie mamy duży wybór gotowych projektów domów. Jaka jest między nimi różnica? Wyjaśnimy w tym artykule.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Ogród zimowy w domu
2022/01/27 Dział ogólny

Ogród zimowy w domuCoraz chętniej sięgamy w domach nie tylko po klasyczne paprotki czy fiołki afrykańskie w doniczkach, ale również po monstery i palmy. Potrzebują one odpowiednie miejsce do ekspozycji oraz sprzyjające warunki do życia, aby mogły cieszyć oko domowników i gości. A gdyby tak połączyć pasję do ogrodnictwa z budową nowego domu i stworzyć w nim ogród zimowy?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dom – miejsce dla Twojej rodziny!
2021/12/14 Dział ogólny

Dom – miejsce dla Twojej rodziny!Podjąłeś decyzję – budujesz dom! Nic dziwnego, że chcesz, aby był nie tylko równie piękny, ale przede wszystkim, aby spełniał wszystkie potrzeby Twojej rodziny. Z myślą o Was mamy bogatą ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych, wśród których uda się znaleźć ten jedyny!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 4149 zł 4649 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 4799 zł 5199 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 4199 zł 4499 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 4799 zł 5199 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT