Nowocześnie czy klasycznie? Wybieramy projekt domu!
2021/12/06 Dział ogólny

Nowocześnie czy klasycznie? Wybieramy projekt domu!Wybór projektu to prawdopodobnie najpoważniejsza decyzja, przed jaką stajesz jako inwestor planujący budowę swojego własnego domu. Choć po nim czeka Cię jeszcze długi proces budowy i ekscytujący czas mieszkania „na swoim”, to właśnie od decyzji podjętej w biurze projektowym może zależeć poziom Twojej satysfakcji!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Ogrodzenie działki – czy jest konieczne?
2021/12/02 Dział ogólny

Ogrodzenie działki – czy jest konieczne?Poprowadzenie płotu wokół granic własnej działki to sposób na to, by chronić swoją posesję i prawo do prywatności. Przejeżdżając przez Polskę można jednak zaobserwować, że nie na każdej znajduje się jakiekolwiek ogrodzenie, a w nielicznych – porządny, wysoki płot bez dziur. Co mówią na ten temat przepisy, a co sądzą na temat ogrodzenia inwestorzy planujący budowę?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Drzewa na działce – jak z nimi postępować?
2021/12/01 Dział ogólny

Drzewa na działce – jak z nimi postępować?Roślinność wokół nowo wybudowanego domu to zawsze bardzo pożądany element. Dorodne drzewa, krzewy i kwiaty w okresie letnim fantastycznie podkreślają piękną, nowoczesną elewację, a przy okazji tworzą przyjemne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu na tarasie. Nie zawsze jednak stanowią pożądany element na działce. Czy należy się ich pozbyć przed rozpoczęciem budowy?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Wspólnie znajdziemy wymarzony dom!
2021/11/30 Dział ogólny

Wspólnie znajdziemy wymarzony dom!Nadszedł wreszcie ten etap – zaczynasz nieśmiało rozmyślać o tym, by pójść „na swoje”. Nie chcesz jednak kupować mieszkania w bloku ani domu z rynku wtórnego. Budowa domu od zera, dokładnie pod swoje obecne potrzeby i z myślą o tych przyszłych, to obecnie temat, który spędza Ci sen z powiek. Wiesz, jak wiele zależy od dobrego projektu? Wspólnie poszukamy tego najlepszego!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jaki projekt domu będzie niedrogi w budowie?
2021/10/29 Dział ogólny

Jaki projekt domu będzie niedrogi w budowie?Budowa własnego domu to jedna z najważniejszych, ale i najdroższych inwestycji życia. Nic dziwnego, że osoby planujące to przedsięwzięcie zastanawiają się, jak obniżyć jego koszty na każdym z etapów. Co można zrobić, aby wybudować dom jak najtaniej? Kluczowy będzie tu wybór projektu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3349 zł 3649 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 3749 zł 4049 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3249 zł 3549 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 3749 zł 4049 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT