Dom o powierzchni do 35 m2 – czy wymaga pozwolenia na budowę?
2019/12/20 Dział ogólny

Dom o powierzchni do 35 m2 – czy wymaga pozwolenia na budowę?Nie dla każdego inwestora marzeniem życia jest zbudowanie dwustumetrowej willi pod miastem. Dla wielu już sama świadomość zamieszkania w malutkim domku gdzieś poza miastem, wywołuje przyjemne wrażenie komfortu posiadania ciasnych, ale własnych czterech kątów. Na szczęście nowe przepisy budowlane z dnia 28 czerwca 2015 roku pozwalają na realizację niewielkiej budowy bez zbędnych formalności, które niejednokrotnie mogą uprzykrzać życie.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Cechy dachów wpływające na ich finalny koszt
2019/11/04 Dział ogólny

Cechy dachów wpływające na ich finalny kosztW budowie domu trzeba się zmierzyć także z budową dachu, którego główne cechy zostają opracowane już na etapie projektowania. Co wpływa na koszt dachu? Są to przede wszystkim trzy czynniki: rodzaj konstrukcji, ilość metrów kwadratowych zużytej połaci, a także jakość wybranych materiałów. Nie chcąc przepłacać za realizację dachu, warto poznać cechy, które wpływają na ostateczny kosztorys. Dzięki temu będzie można zaoszczędzić już wybierając projekt!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Działka pod budowę domu – jak szukać, aby znaleźć najlepszą?
2019/10/08 Dział ogólny

Działka pod budowę domu – jak szukać, aby znaleźć najlepszą?Każdy towar jest w stanie znaleźć swojego nabywcę – dotyczy to nie tylko przedmiotów codziennego użytku, ale również poważnych inwestycji. Takich, jak chociażby działka pod budowę domu. To jeden z tych zakupów, wśród których też można znaleźć promocje, a których nie dokonuje się pod wpływem emocji, ani ze względu na okazyjną cenę. A z uwagi na to, że jest to inwestycja kosztowna z gatunku tych jednorazowych w życiu, mało który inwestor może pochwalić się eksperckim doświadczeniem w tym temacie.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak przygotować się do budowy domu?
2019/08/27 Dział ogólny

Jak przygotować się do budowy domu?Budowa domu to marzenie większości z nas. Jego spełnienie wiąże się nie tylko ze zgromadzeniem odpowiednich środków finansowych, ale także załatwieniem masy formalności. Mimo iż droga jest długa, to z pewnością każdy, kto ją przeszedł – nie żałuje swojej decyzji.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym
2019/07/10 Dział ogólny

Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowymGotowy projekt domu z poddaszem użytkowym to jedno z najpopularniejszych wyborów inwestorów i deweloperów budujących osiedla domów jednorodzinnych. Otwierają one szerokie perspektywy aranżacyjne, zaś wyeksponowane skosy poddasza nadają rodzinnego i niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo, stanowią wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ponieważ wydzielają strefę dzienną, w której zwykle przyjmujemy gości oraz strefę nocną, która przeznaczona jest do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy czy też szkoły.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3649 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 3749 zł 4049 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3549 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT