Zadania kierownika budowy
2018/05/11 Dział ogólny

Zadania kierownika budowyKierownik budowy to nasza prawa ręka, która ponosi pełną odpowiedzialność za prowadzone prace budowlane oraz prawidłowe przygotowanie i zabezpieczenie miejsca prowadzenia robót.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
2018/04/27 Dział ogólny

Przydomowa oczyszczalnia ściekówPrzydomowa oczyszczalnia ścieków w ostatnich latach zyskuje na popularności. Coraz częściej gotowy projekt domu jest zamawiany wraz z nią. Inwestorów zachęca niski koszt eksploatacji oraz szybki zwrot inwestycji, który szacuje się na około 3 lata.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów nowoczesnych
2018/04/10 Dział ogólny

Gotowe projekty domów nowoczesnychGotowy projekt domu nowoczesnego, z każdym dniem staje się obiektem pożądania kolejnych inwestorów. Jego prostota, funkcjonalność zdobywa miłośników minimalizmu. Każdy kochający oddech przestrzeni i światła, odnajdzie tu miejsce dla siebie.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?
2018/04/04 Dział ogólny

Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?Aż ok 7% Polaków nie stać na ponoszenie kosztów wystarczającego ogrzania mieszkania. Gdy przychodzą mrozy trudniej utrzymać w domach optymalną temperaturę, czyli około 18-21 stopni. Jednocześnie, jak wynika z raportu „Barometr zdrowych domów 2017”, którego inicjatorem jest Grupa VELUX, co trzeci mieszkaniec niedogrzanego budynku w Polsce boryka się z problemami zdrowotnymi. Koszty ogrzewania można obniżyć poprzez poprawę stanu technicznego budynków.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?
2018/03/07 Dział ogólny

Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?Wentylacja w domu jest obowiązkowa i ściśle określona przez polską normę PN-83/B-03430. Jej głównym zadaniem, jest zapewnienie ciągłej wymiany powietrza w domu, z tym znajdującym się na zewnątrz. Prościej ujmując wentylacja w domu, powinna usuwać zużyte powietrze (czyli zanieczyszczone) i wprowadzać świeże. Więc nieważne czy zakupiłeś gotowy projekt domu, czy też architekt tworzy go na Twoje indywidualne zamówienie – będziesz musiał wybrać pomiędzy wentylacją grawitacyjną a mechaniczną.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka33

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT