Jak przygotować się do budowy domu?
2019/08/27 Dział ogólny

Jak przygotować się do budowy domu?Budowa domu to marzenie większości z nas. Jego spełnienie wiąże się nie tylko ze zgromadzeniem odpowiednich środków finansowych, ale także załatwieniem masy formalności. Mimo iż droga jest długa, to z pewnością każdy, kto ją przeszedł – nie żałuje swojej decyzji.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym
2019/07/10 Dział ogólny

Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowymGotowy projekt domu z poddaszem użytkowym to jedno z najpopularniejszych wyborów inwestorów i deweloperów budujących osiedla domów jednorodzinnych. Otwierają one szerokie perspektywy aranżacyjne, zaś wyeksponowane skosy poddasza nadają rodzinnego i niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo, stanowią wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ponieważ wydzielają strefę dzienną, w której zwykle przyjmujemy gości oraz strefę nocną, która przeznaczona jest do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy czy też szkoły.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Badanie geotechniczne gruntu - czy jest konieczne?
2019/02/15 Dział ogólny

Badanie geotechniczne gruntu - czy jest konieczne?Badanie geotechniczne gruntu powinien wykonać praktycznie każdy inwestor. Gotowy projekt domu jednorodzinnego zwykle przystosowany jest do budowy na stabilnym i przeciętnym pod kątem wilgotności gruncie. Niestety może okazać się, iż nasz projekt nie będzie obejmował takiej nośności fundamentów, jaka będzie konieczna, aby właściwie przenosić obciążenia...


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Odbiór robót budowlanych
2018/08/30 Dział ogólny

Odbiór robót budowlanychOdbiór robót budowlanych to sytuacja, z którą będzie musiał się zmierzyć każdy inwestor. Niestety polskie przepisy regulują tę kwestię bardzo pobieżnie. Pierwsze wątpliwości pojawiają się w chwili ustalenia, w jakiej sytuacji powinien nastąpić - odbiór robót budowlanych. W dzisiejszym artykule postaramy się, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przybliżyć Wam, w jaki sposób przepisy prawa interpretują odbiór robót budowlanych w Polsce.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Zadania geodety
2018/08/22 Dział ogólny

Zadania geodetyGeodeta to niezbędny fachowiec na etapie realizacji praktycznie każdej inwestycji. W budownictwie jednorodzinnym będziemy z nim współpracować od momentu podpisania dokumentów dotyczących zakupu gruntu aż po otrzymanie zgody na użytkowanie domu. Zadania geodety nie ograniczają się tylko do wytyczenia granic działki oraz przygotowania mapy do celów projektowych. Dodatkowo wytyczy on miejsca, w których zostaną poprowadzone przyłącza oraz wykona inwentaryzacje powykonawczą.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT