Czym jest nadzór inwestorski?
2021/10/19 Dział ogólny

Czym jest nadzór inwestorski?Inwestor lub kierownik budowy może powołać nadzór inwestorski – organ, który w jego imieniu będzie kontrolował postęp prac budowlanych. Czym jest nadzór inwestorski, kto może go sprawować i kiedy jest niezbędny?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak zbudować dom? Kilka wskazówek!
2021/10/18 Dział ogólny

Jak zbudować dom? Kilka wskazówek!Budowa domu to poważne przedsięwzięcie i proces, którego nie da się streścić w kilku punktach prostego poradnika. Z pewnością jednak, jako inwestor będziesz budował dom z pomocą doświadczonej ekipy budowlanej, przy wsparciu biura projektowego i odpowiednich urzędów. Postawienie domu można podzielić na kilka etapów – począwszy od pierwszego zarysu, myśli o własnym gniazdku, aż po odebranie do niego kluczy.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jaki wybrać projekt domu parterowego?
2021/10/15 Dział ogólny

Jaki wybrać projekt domu parterowego?Wybór projektu domu to prawdopodobnie kluczowy etap inwestycji budowlanej. To dzięki temu nasze największe marzenie o własnym kącie zyskuje konkretny kształt. Jeśli wybrałeś rodzaj projektu domu i stawiasz na budynek parterowy, pozostaje Ci jeszcze rozważyć kilka kwestii dotyczących ostatecznego wyglądu i funkcji tego domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jaki wybrać projekt domu z poddaszem?
2021/10/14 Dział ogólny

Jaki wybrać projekt domu z poddaszem?Dom z poddaszem to jedna z najchętniej wybieranych przez inwestorów opcji. Gwarantuje postawienie domu ekonomicznego, przytulnego i bardzo komfortowego w użytkowaniu, czyli dokładnie takiego, jak oczekuje każdy, kto zabiera się za budowę domu. Na jakie projekty zwrócić szczególną uwagę?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dom z płaskim dachem – wady i zalety
2021/10/06 Dział ogólny

Dom z płaskim dachem – wady i zaletyW ostatnich latach projekty domów z dachem płaskim stały się niezwykle popularne. Domy nowoczesne o wyszukanej bryle, z ciekawymi przeszkleniami i nie posiadające tradycyjnie pochylonej połaci dachowej zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Sprawiło to, że również stare „domy typu kostka” zyskały swoich nabywców – po gruntownym remoncie i dodaniu im kilku innowacyjnych elementów stają się one fantastycznymi przedstawicielami starego budownictwa w modernistycznej odsłonie.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3649 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3549 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT