Działka pod budowę domu – jak szukać, aby znaleźć najlepszą?
2019/10/08 Dział ogólny

Działka pod budowę domu – jak szukać, aby znaleźć najlepszą?Każdy towar jest w stanie znaleźć swojego nabywcę – dotyczy to nie tylko przedmiotów codziennego użytku, ale również poważnych inwestycji. Takich, jak chociażby działka pod budowę domu. To jeden z tych zakupów, wśród których też można znaleźć promocje, a których nie dokonuje się pod wpływem emocji, ani ze względu na okazyjną cenę. A z uwagi na to, że jest to inwestycja kosztowna z gatunku tych jednorazowych w życiu, mało który inwestor może pochwalić się eksperckim doświadczeniem w tym temacie.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak przygotować się do budowy domu?
2019/08/27 Dział ogólny

Jak przygotować się do budowy domu?Budowa domu to marzenie większości z nas. Jego spełnienie wiąże się nie tylko ze zgromadzeniem odpowiednich środków finansowych, ale także załatwieniem masy formalności. Mimo iż droga jest długa, to z pewnością każdy, kto ją przeszedł – nie żałuje swojej decyzji.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym
2019/07/10 Dział ogólny

Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowymGotowy projekt domu z poddaszem użytkowym to jedno z najpopularniejszych wyborów inwestorów i deweloperów budujących osiedla domów jednorodzinnych. Otwierają one szerokie perspektywy aranżacyjne, zaś wyeksponowane skosy poddasza nadają rodzinnego i niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo, stanowią wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ponieważ wydzielają strefę dzienną, w której zwykle przyjmujemy gości oraz strefę nocną, która przeznaczona jest do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy czy też szkoły.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Badanie geotechniczne gruntu - czy jest konieczne?
2019/02/15 Dział ogólny

Badanie geotechniczne gruntu - czy jest konieczne?Badanie geotechniczne gruntu powinien wykonać praktycznie każdy inwestor. Gotowy projekt domu jednorodzinnego zwykle przystosowany jest do budowy na stabilnym i przeciętnym pod kątem wilgotności gruncie. Niestety może okazać się, iż nasz projekt nie będzie obejmował takiej nośności fundamentów, jaka będzie konieczna, aby właściwie przenosić obciążenia...


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Odbiór robót budowlanych
2018/08/30 Dział ogólny

Odbiór robót budowlanychOdbiór robót budowlanych to sytuacja, z którą będzie musiał się zmierzyć każdy inwestor. Niestety polskie przepisy regulują tę kwestię bardzo pobieżnie. Pierwsze wątpliwości pojawiają się w chwili ustalenia, w jakiej sytuacji powinien nastąpić - odbiór robót budowlanych. W dzisiejszym artykule postaramy się, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz przybliżyć Wam, w jaki sposób przepisy prawa interpretują odbiór robót budowlanych w Polsce.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 2249 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 2449 zł 2699 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2249 zł 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2249 zł 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT