Projekty domów: bliźniak czy dwulokalowy?
2022/03/08 Dział ogólny

Projekty domów: bliźniak czy dwulokalowy?Coraz częściej na osiedlach domów jednorodzinnych, powstają budynki w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej oraz dwulokalowej. Jeśli planujesz taką inwestycję, w naszej ofercie mamy duży wybór gotowych projektów domów. Jaka jest między nimi różnica? Wyjaśnimy w tym artykule.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Ogród zimowy w domu
2022/01/27 Dział ogólny

Ogród zimowy w domuCoraz chętniej sięgamy w domach nie tylko po klasyczne paprotki czy fiołki afrykańskie w doniczkach, ale również po monstery i palmy. Potrzebują one odpowiednie miejsce do ekspozycji oraz sprzyjające warunki do życia, aby mogły cieszyć oko domowników i gości. A gdyby tak połączyć pasję do ogrodnictwa z budową nowego domu i stworzyć w nim ogród zimowy?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dom – miejsce dla Twojej rodziny!
2021/12/14 Dział ogólny

Dom – miejsce dla Twojej rodziny!Podjąłeś decyzję – budujesz dom! Nic dziwnego, że chcesz, aby był nie tylko równie piękny, ale przede wszystkim, aby spełniał wszystkie potrzeby Twojej rodziny. Z myślą o Was mamy bogatą ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych, wśród których uda się znaleźć ten jedyny!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dlaczego warto wybrać nasze projekty?
2021/12/09 Dział ogólny

Dlaczego warto wybrać nasze projekty?Na podstawie potrzeb naszych klientów tworzymy ciekawe projekty domów, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów. Sprawdź, dlaczego tak chętnie je wybierają!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Nowocześnie czy klasycznie? Wybieramy projekt domu!
2021/12/06 Dział ogólny

Nowocześnie czy klasycznie? Wybieramy projekt domu!Wybór projektu to prawdopodobnie najpoważniejsza decyzja, przed jaką stajesz jako inwestor planujący budowę swojego własnego domu. Choć po nim czeka Cię jeszcze długi proces budowy i ekscytujący czas mieszkania „na swoim”, to właśnie od decyzji podjętej w biurze projektowym może zależeć poziom Twojej satysfakcji!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3699 zł 3999 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 4499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3599 zł 3899 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 4199 zł 4499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT