Dom – miejsce dla Twojej rodziny!
2021/12/14 Dział ogólny

Dom – miejsce dla Twojej rodziny!Podjąłeś decyzję – budujesz dom! Nic dziwnego, że chcesz, aby był nie tylko równie piękny, ale przede wszystkim, aby spełniał wszystkie potrzeby Twojej rodziny. Z myślą o Was mamy bogatą ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych, wśród których uda się znaleźć ten jedyny!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Dlaczego warto wybrać nasze projekty?
2021/12/09 Dział ogólny

Dlaczego warto wybrać nasze projekty?Na podstawie potrzeb naszych klientów tworzymy ciekawe projekty domów, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów. Sprawdź, dlaczego tak chętnie je wybierają!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Nowocześnie czy klasycznie? Wybieramy projekt domu!
2021/12/06 Dział ogólny

Nowocześnie czy klasycznie? Wybieramy projekt domu!Wybór projektu to prawdopodobnie najpoważniejsza decyzja, przed jaką stajesz jako inwestor planujący budowę swojego własnego domu. Choć po nim czeka Cię jeszcze długi proces budowy i ekscytujący czas mieszkania „na swoim”, to właśnie od decyzji podjętej w biurze projektowym może zależeć poziom Twojej satysfakcji!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Ogrodzenie działki – czy jest konieczne?
2021/12/02 Dział ogólny

Ogrodzenie działki – czy jest konieczne?Poprowadzenie płotu wokół granic własnej działki to sposób na to, by chronić swoją posesję i prawo do prywatności. Przejeżdżając przez Polskę można jednak zaobserwować, że nie na każdej znajduje się jakiekolwiek ogrodzenie, a w nielicznych – porządny, wysoki płot bez dziur. Co mówią na ten temat przepisy, a co sądzą na temat ogrodzenia inwestorzy planujący budowę?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Drzewa na działce – jak z nimi postępować?
2021/12/01 Dział ogólny

Drzewa na działce – jak z nimi postępować?Roślinność wokół nowo wybudowanego domu to zawsze bardzo pożądany element. Dorodne drzewa, krzewy i kwiaty w okresie letnim fantastycznie podkreślają piękną, nowoczesną elewację, a przy okazji tworzą przyjemne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu na tarasie. Nie zawsze jednak stanowią pożądany element na działce. Czy należy się ich pozbyć przed rozpoczęciem budowy?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3649 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3549 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 4049 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT