Strop drewniany czy żelbetowy?
2018/06/07 Dział ogólny

Strop drewniany czy żelbetowy?Strop drewniany czy żelbetowy? To pytanie zadaje sobie wielu inwestorów, rozważając nad słusznością ich wykonania. Podstawową różnicą jest ciężar konstrukcji, który bezpośrednio przełoży się na masywność całego domu. Dziś omówimy podstawowe wady i zalety każdego rozwiązania, abyście mogli podjąć świadomą decyzje.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Zadania kierownika budowy
2018/05/11 Dział ogólny

Zadania kierownika budowyKierownik budowy to nasza prawa ręka, która ponosi pełną odpowiedzialność za prowadzone prace budowlane oraz prawidłowe przygotowanie i zabezpieczenie miejsca prowadzenia robót.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
2018/04/27 Dział ogólny

Przydomowa oczyszczalnia ściekówPrzydomowa oczyszczalnia ścieków w ostatnich latach zyskuje na popularności. Coraz częściej gotowy projekt domu jest zamawiany wraz z nią. Inwestorów zachęca niski koszt eksploatacji oraz szybki zwrot inwestycji, który szacuje się na około 3 lata.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Gotowe projekty domów nowoczesnych
2018/04/10 Dział ogólny

Gotowe projekty domów nowoczesnychGotowy projekt domu nowoczesnego, z każdym dniem staje się obiektem pożądania kolejnych inwestorów. Jego prostota, funkcjonalność zdobywa miłośników minimalizmu. Każdy kochający oddech przestrzeni i światła, odnajdzie tu miejsce dla siebie.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?
2018/04/04 Dział ogólny

Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?Aż ok 7% Polaków nie stać na ponoszenie kosztów wystarczającego ogrzania mieszkania. Gdy przychodzą mrozy trudniej utrzymać w domach optymalną temperaturę, czyli około 18-21 stopni. Jednocześnie, jak wynika z raportu „Barometr zdrowych domów 2017”, którego inicjatorem jest Grupa VELUX, co trzeci mieszkaniec niedogrzanego budynku w Polsce boryka się z problemami zdrowotnymi. Koszty ogrzewania można obniżyć poprzez poprawę stanu technicznego budynków.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3399 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 3799 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3299 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 3799 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT