Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?
2018/04/04 Dział ogólny

Jak rozwiązać problem niedogrzanych budynków, które szkodzą zdrowiu?Aż ok 7% Polaków nie stać na ponoszenie kosztów wystarczającego ogrzania mieszkania. Gdy przychodzą mrozy trudniej utrzymać w domach optymalną temperaturę, czyli około 18-21 stopni. Jednocześnie, jak wynika z raportu „Barometr zdrowych domów 2017”, którego inicjatorem jest Grupa VELUX, co trzeci mieszkaniec niedogrzanego budynku w Polsce boryka się z problemami zdrowotnymi. Koszty ogrzewania można obniżyć poprzez poprawę stanu technicznego budynków.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?
2018/03/07 Dział ogólny

Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?Wentylacja w domu jest obowiązkowa i ściśle określona przez polską normę PN-83/B-03430. Jej głównym zadaniem, jest zapewnienie ciągłej wymiany powietrza w domu, z tym znajdującym się na zewnątrz. Prościej ujmując wentylacja w domu, powinna usuwać zużyte powietrze (czyli zanieczyszczone) i wprowadzać świeże. Więc nieważne czy zakupiłeś gotowy projekt domu, czy też architekt tworzy go na Twoje indywidualne zamówienie – będziesz musiał wybrać pomiędzy wentylacją grawitacyjną a mechaniczną.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Od stanu surowego do deweloperskiego
2018/02/08 Dział ogólny

Od stanu surowego do deweloperskiegoGotowy projekt domu to nie tylko budowa do stanu surowego zamkniętego. W praktyce to dopiero początek. W jaki sposób zabrać się za prace, aby przebiegały one bezproblemowo i sprawnie? Przede wszystkim, należy prawidłowo zaplanować kolejność poszczególnych prac. Dziś przedstawimy Ci, z jakimi pracami oraz w jakiej kolejności będziesz musiał się zmierzyć, na etapie wykończenia gotowy projekt domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Jakie wybrać?
2018/01/03 Dział ogólny

Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Jakie wybrać?Czy wybrałeś już swój wymarzony gotowy projekt domu? Jeżeli tak, to z pewnością zastanawiasz się, jakich materiałów użyć, aby dom był trwały na lata. Dziś piszemy, na co musisz zwrócić szczególną uwagę decydując się na zakup okien potrzebnych do zrealizowania gotowy projekt domu jednorodzinnego.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Szybszy i pewniejszy montaż okien dachowych VELUX z nowymi kołnierzami
2017/10/24 Dział ogólny

Szybszy i pewniejszy montaż okien dachowych VELUX z nowymi kołnierzamiOd sierpnia br. popularne kołnierze VELUX do pokryć profilowanych EDW i EDZ zyskają nowy element - innowacyjną elastyczną gąbkę uszczelniającą. Kolejne typy będą wyposażane w nowość sukcesywnie. Dla dekarza oznacza to szybszy i łatwiejszy montaż okna, a dla inwestora jest gwarancją wysokiej jakości, szczelnej instalacji i trwałości na wiele lat.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka23

Cena: 2699 zł
Zobacz projekt


Ka33

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


Ka30

Cena: 2499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT