Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?
2018/03/07 Dział ogólny

Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?Wentylacja w domu jest obowiązkowa i ściśle określona przez polską normę PN-83/B-03430. Jej głównym zadaniem, jest zapewnienie ciągłej wymiany powietrza w domu, z tym znajdującym się na zewnątrz. Prościej ujmując wentylacja w domu, powinna usuwać zużyte powietrze (czyli zanieczyszczone) i wprowadzać świeże. Więc nieważne czy zakupiłeś gotowy projekt domu, czy też architekt tworzy go na Twoje indywidualne zamówienie – będziesz musiał wybrać pomiędzy wentylacją grawitacyjną a mechaniczną.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Od stanu surowego do deweloperskiego
2018/02/08 Dział ogólny

Od stanu surowego do deweloperskiegoGotowy projekt domu to nie tylko budowa do stanu surowego zamkniętego. W praktyce to dopiero początek. W jaki sposób zabrać się za prace, aby przebiegały one bezproblemowo i sprawnie? Przede wszystkim, należy prawidłowo zaplanować kolejność poszczególnych prac. Dziś przedstawimy Ci, z jakimi pracami oraz w jakiej kolejności będziesz musiał się zmierzyć, na etapie wykończenia gotowy projekt domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Jakie wybrać?
2018/01/03 Dział ogólny

Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Jakie wybrać?Czy wybrałeś już swój wymarzony gotowy projekt domu? Jeżeli tak, to z pewnością zastanawiasz się, jakich materiałów użyć, aby dom był trwały na lata. Dziś piszemy, na co musisz zwrócić szczególną uwagę decydując się na zakup okien potrzebnych do zrealizowania gotowy projekt domu jednorodzinnego.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Szybszy i pewniejszy montaż okien dachowych VELUX z nowymi kołnierzami
2017/10/24 Dział ogólny

Szybszy i pewniejszy montaż okien dachowych VELUX z nowymi kołnierzamiOd sierpnia br. popularne kołnierze VELUX do pokryć profilowanych EDW i EDZ zyskają nowy element - innowacyjną elastyczną gąbkę uszczelniającą. Kolejne typy będą wyposażane w nowość sukcesywnie. Dla dekarza oznacza to szybszy i łatwiejszy montaż okna, a dla inwestora jest gwarancją wysokiej jakości, szczelnej instalacji i trwałości na wiele lat.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Izolacja fundamentów
2017/10/09 Dział ogólny

Izolacja fundamentówBudowa domu jednorodzinnego to najważniejsza decyzja w życiu każdego człowieka, bowiem będziemy w nim mieszkać do końca życia. Fundament to podstawa każdej konstrukcji, nie od dziś wiadomo, iż od prawidłowego jego wykonania zależy trwałość i stabilność całego budynku. Dzisiejszy artykuł przybliży Wam, jak wykonać izolację fundamentów pod gotowy projekt domu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3399 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 3799 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3299 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 3799 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT