Przygotuj się do sezonu grzewczego – zadbaj o dobry klimat w domu
2017/10/02 Dział ogólny

Przygotuj się do sezonu grzewczego – zadbaj o dobry klimat w domuZbliżają się krótsze i chłodniejsze dni. Niesprzyjająca aura przyczynia się do spadku energii i rozwoju infekcji. Do tej pory roku można się jednak odpowiednio przygotować, wystarczy już teraz zadbać o zdrowe warunki w mieszkaniu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Rola inwestora zastępczego
2017/10/02 Dział ogólny

Rola inwestora zastępczegoRola inwestora zastępczego dotychczas nie została zdefiniowana w obowiązujących przepisach. Jego zadania zostały w pewnym stopniu określone w Polskiej Normie ustanowionej 25 kwietnia 2000 r. - PN-ISO 6707-2:2000 Budownictwo - Terminologia - Terminy stosowane w umowach. Jej celem było usystematyzowanie oraz określenie pojęć związanych z przygotowaniem oraz prowadzeniem procesu inwestycyjnego. Wspomniana norma określa pojęcie umowa o zastępstwo inwestycyjne oraz pojęcie inwestora zastępczego.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Ile trwa uzyskanie pozwolenia na budowę domu? Budowa wiosną
2017/09/06 Dział ogólny

Ile trwa uzyskanie pozwolenia na budowę domu? Budowa wiosnąBudowa domu to bardzo złożony proces, zaczynający się od złożenia wniosku o pozwolenie na budowę domu. Powszechnie inwestorzy myślą, iż następnego dnia po zakupie działki pod budowę domu mogą już rozpocząć prace, niestety przed nami jeszcze długa droga administracyjna.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Domy MdM Mieszkanie dla Młodych MdM 2017
2017/08/04 Dział ogólny

Domy MdM Mieszkanie dla Młodych MdM 2017Rok 2014 przyniósł wprowadzanie przez rząd programu Mieszkanie dla Młodych. Przeznaczony został on dla osób, które zamierzają kupić pierwsze w życiu lokum, zaś pomoc przybrała formę dofinansowania do wkładu własnego. W latach 2014-2018 skarb państwa udzielił wsparcia w wysokości ponad 3,5 miliarda złotych. Czas trwania programu przewidziany jest na okres od 1 stycznia 2014 roku do 30 września 2018 roku.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU
Budowa domu z prefabrykatów
2017/08/02 Dział ogólny

Budowa domu z prefabrykatówBudowa domu z prefabrykatów, cieszy się duża popularnością w Europie Zachodniej, lecz Polakom nadal brakuje zaufania do tej technologii. Budowa domu z wielkowymiarowych gotowych elementów prefabrykowanych to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Czym jest prefabrykat? Czy budowa domu z prefabrykatów się opłaca? Ile trwa budowa domu z prefabrykatów? Zapraszamy do przeczytania artykułu.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY WPISU

WYSZUKIWARKAPopularne projekty

Ka33

Cena: 3099 zł
Zobacz projekt


Ka23

Cena: 3499 zł
Zobacz projekt


Ka34

Cena: 3099 zł
Zobacz projekt


Ka11

Cena: 3499 zł
Zobacz projekt


PROJEKTY DOMÓW I NIE TYLKO

Projekty domów szyte na miarę


Szukasz projektu domu na miarę swoich marzeń i co najważniejsze możliwości? Projektyka.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zadanie. Jesteśmy tu dla Ciebie - pomożemy, doradzimy, dopasujemy projekt na Twoją działkę. Projekty typowe nie muszą być powtarzalne i wykonane schematycznie. Projektyka.pl oferuje naszym Klientom oryginalne projekty domówjednorodzinnych, domy parterowe, piętrowe oraz z poddaszem użytkowym w technologii murowanej i drewnianej.

 

Gdzie kupić projekt?


Nasza pracownia współpracuje z wieloma firmami. Jeśli interesuje Cię konkretny projekt, poszukaj na mapie najbliższego oddziału lub zadzwoń.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli interesuję Cię nasza ofertą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności skontakuj się z nami.

Copyright 2014. "Autorska Pracownia Projektowa PROJEKTYKA Joanna Ratajczak" Wszelkie prawa zastrzeżone. design ZAMAT